business-ideas-305

BAĞIMSIZ DENETİM HİZMETLER

BDD, bağımsız denetim mesleğinin evrensel etik ilkelerine bağlı kararlı tutumu ile müşterilerine en üstün kalite de denetim hizmetleri sunmaktadır.

danis

DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

BDD profesyonel hizmet ekibiyle müşterilerinin büyüme, iş stratejileri geliştirme, kurumsal performansın iyileştirilmesi ve hedeflenen projelerin hayata geçirilmesinde çözüm ortağı olmaktadır.

biznis

YÖNETİM DANIŞMANLIĞI

BDD, YÖNETİM DANIŞMANLIĞI
Küreşelleşen dünya ekonomisinin yerel şirketler üstündeki olumlu ve olumsuz baskıları gün geçtikçe artmaktadır.

teklif

TEKLİF TALEBİNİZİ İLETİN

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

BDD olarak sunduğumuz hizmetlere göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

Teklif talebinizi iletin

BAĞIMSIZ DENETİM

2005 yılında Sermaye Piyasası Kurulu’nca halka açık şirketler nezdinde bağımsız denetim yapabilme konusunda yetkilendirilmiş bulunan Şirketimiz,

YÖNETİM DANIŞMANLIĞI

Küreşelleşen dünya ekonomisinin yerel şirketler üstündeki olumlu ve olumsuz baskıları gün geçtikçe artmaktadır.

MALİ DANIŞMANLIK

Mali danışmanlık Hizmetlerimiz çerçevesinde yasa ve mevzuatlarımız ile ilgili uygulamalardan edindiğimiz bilgi ve deneyimi;..

BDD BAĞIMSIZ DENETİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.

Hızla küreselleşen dünyamızda karmaşık mali yapılar ulusal ve uluslararası şirketlerin önünde en büyük sorun olarak durmaya devam etmektedir.

BDD KURUMSAL


Image

Hoş Geldiniz

2005 yılında kurulmuş bulunan Şirketimiz, kamu ve özel kesimde uzun yıllar görev yapmış, bilgi birikimine ve deneyime sahip geniş kadrosuyla bağımsız denetim, yönetim danışmanlığı ve mali danışmanlık alanlarında müşteri odaklı ve yüksek kaliteli hizmetler sunmayı ilke edinmiştir. Müşterilerimizin yasal düzenlemelerden kaynaklanan ihtiyaçları veya üretim, istihdam, yatırım gibi firmalarıyla ilgili ciddi kararları almalarına yardımcı olmak üzere talep edecekleri bağımsız denetim, yönetim danışmanlığı ve mali danışmanlık hizmetlerinin verilmesinde; kredi, birleşme, bölünme, devir gibi ticari hayatın zorunlu kıldığı iş ilişkilerinin çözüme kavuşturulmasında kendileriyle yakın ve sıcak ilişkiler içinde çalışarak işlerinin bir parçası olmak ana hedefimizdir. Günümüzün global ve karmaşık mali yapısında, ihtiyaç duyacağınız bağımsız denetim, yönetim danışmanlığı ve mali danışmanlık hizmetlerini sizlere en uygun maliyetle ve en uygun sürede sunmak; sorunlarınıza en uygun çözüm yöntemlerini geliştirmek için her zaman yanındayız.

 

Merkez Telefon: (+90).312.438. 76. 96

İzmir Şubesi Telefon: (+90).232.441.22.22
Konya Şubesi Telefon: (+90).332.320.28.31

İletişim

top